Politykania

Forum polityczne, slużace do powszechnych dyskusji politycznych i nie tylko.


#1 2015-03-31 13:11:40

Alesia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-31
Posty: 2
Punktów :   

Co myślę o Polsce

Polska jest dla mnie pięknym krajem, ale tylko przyrodniczo. Niestety zarówno gospodarczo, politycznie, jak i socjalnie jest tu do bani. Jesteśmy rodzina wielodzietną, ostatnio dużo się mówi o takich rodzinach... niestety tylko mówi. Ludzie nie rozumieją nas, często obrażają i spychają na margines społeczny. A my jesteśmy normalną, kochającą się rodziną, mająca lepsze i złe chwile. Zwrot podatku dochodowego to czysta kpina bo pozbywa nas innych form pomocy, np mąż ma zasądzone alimenty na dzieci z pierwszego małżeństwa (matka ma swe dzieci gdzieś i to ja teraz im ją zastępuję)  i niestety nie dostaje ich z Funduszu Alimentacyjnego bo przekraczamy próg dochodowy na osobę właśnie przez ulgę prorodzinną. Bardzo to prorodzinne :-/ Jesteśmy okłamywani na każdym kroku, a jedne grupy społeczne są buntowane przeciw innym poprzez podawanie nieprawdziwych informacji. Nie będę się dalej rozpisywać, ale wydaje mi się, że powinniśmy już dawno wyjść na ulice aby okazać nasze niezadowolenie.

Offline

 

#2 2015-03-31 19:00:05

asieja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co myślę o Polsce

Myślę, że nie wszyscy ludzie są tacy jak opisałaś. Z tego co się obserwuje Polacy chętnie pomagają jeśli ktoś apeluje po pomoc,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grascooby.pun.pl www.fc-misieniechce.pun.pl www.wstirzaocznie.pun.pl www.mkontakt.pun.pl www.hogwartx.pun.pl