Politykania

Forum polityczne, slużace do powszechnych dyskusji politycznych i nie tylko.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2015-03-31 13:23:02

Alesia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-31
Posty: 2
Punktów :   

Jak wychowywać dzieci

Zastanawia mnie jak rodzice, którzy są ciągle zabiegani i zapracowani mają sobie poradzić z wychowaniem dzieci? Dlaczego aby zapewnić podstawowe potrzeby trzeba tyrać od rana do nocy a czas spędzony z dzieckiem to tylko urlopy macierzyńskie, rodzicielskie, wypoczynkowe i w dobrej sytuacji wychowawcze. Jak rodzic ma chronić swoje dziecko przed niebezpieczeństwami dzisiejszego świata? Dzieci narażone są na nękania ze strony rówieśników, na molestowanie seksualne i inne niesprawiedliwości. Jak nie zrobić z dziecka neurotyka? Jak wychowywać dziecko aby nie bało się mówić nie i przychodzić do rodzica ze wszystkimi trapiącymi je sprawami? Ja jako matka mam coraz więcej wątpliwości czy dobrze wychowuję swoje dzieci. Ja musiałam słuchać się dorosłych i niestety uważam, że moi rodzice popełnili błąd nie pozwalając mi mówić nie. Ja uczę moje dzieci asertywności i odpowiedzialności.

Offline

 

#2 2015-03-31 18:55:38

asieja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jak wychowywać dzieci

A widziałaś ten spot w internecie www.gadki.fdn.pl Myślę, że chyba trzeba jednak nauczyć dziecko  wrzeszczeć tak jak w tej reklamie. Każdy rodzic chciałby uchronić swoje dzieci przed niebezpieczeństwami i molestowaniem przede wszytskim.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jinchuurikiteam.pun.pl www.hogwartx.pun.pl www.mkontakt.pun.pl www.wstirzaocznie.pun.pl www.grascooby.pun.pl